20. Kouzelná noc na zámku císařů nedaleko Prahy


Kouzelná noc Vás přenese zpět o několik staletí na zámecké sídlo v malebné krajině křivoklátských lesů. Okusíte atmosféru dob dávno minulých na zámku, kde pobývali císaři Karel IV nebo Rudolf II a vychutnáte si luxusní ubytování, privátní vstup do zámeckého wellness centra, prohlídku zámku a další zajímavý program.

Zde je kompletní program balíčku Kouzelná noc na zámku císařů: tentokrát se můžete těšit na ubytování ve stylových komnatách, kde skutečně pobývali císaři, kteří tvořili historii naší země. Po příjezdu na zámek budete přivítání welcome drinkem a během pobytu si jistě pochutnáte na snídani formou buffe.  Dále na zámeckém sídle nebude chybět ani relaxace v podobě hodinového privátního vstupu do zámeckého wellness centra s bazénem, whirpoolem, saunou, párou a soláriem.

Abyste se důkladně seznámili s jedinečnou atmosférou místa je v programu i prohlídka zámku s průvodcem, kterou doplníte o procházku zámeckým anglickým parkem. Pokud si tedy chcete sami užít nebo někomu darovat romantickou noc na zámku, tak tento zámecký pobytový balíček bude jistě správnou volbou.

K pobytu Kouzelná noc na zámku císařů lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 5 690 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Karlštejnem pro pár - 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxusní pokoje navozují stejnou atmosféru jako samotný zámek a jistě osloví i náročné klienty. Každý pokoj je originál jak prostorem, tak plochou i orientací výhledů z oken. Součástí výbavy je TV-SAT, internet, telefon, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, minibar a WC.

Stravování
Během pobytu na zámku pro Vás bude připravena snídaně formou švédských stolů. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi v zámecké krčmě.

Lokalita
Zámek se nachází na rozhraní brdských lesů a chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko (jen 45 Km z Prahy i z Plzně)

Ostatní
Pobyt Kouzelná noc na zámku císařů je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 2 dny a 1 noc) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 5 690 Kč pro pár), přímo v zámeckém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.

cena: 8499,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně[?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]