9. Pobyt pro vinaře v historickém centru Znojma

Vypravte se s námi přímo do historického centra Znojma. Mimo kvalitního ubytování a mnoha možností na poznávání nabídne vinařský balíček snoubení pokrmů s víny při večeřích i neomezenou konzumaci lahodných jihomoravských vín po oba večery.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro vinaře ve Znojmě: jak již úvod napověděl připravili jsme pro vás ubytování přímo v historickém centru Znojma. Hotel se nachází v budově jejíž historie sahá na přelom 13. a 14. století a při její rekonstrukci byl kladen důraz na propojení historie s moderními prvky a současným komfortem.
Po příjezdu do hotelu budete přivítáni welcome drinkem. Lokalita hotelu je ideální na poznávání krás Znojma - na většinu populárních míst to budete mít co by kamenem dohodil. Mimo poznávání je program pobytu zaměřen hlavně na milovníky moravských vín. Po oba večery je součástí pobytu neomezená konzumace vín z mistního vinařství Lahofer. A vinaře jistě potěší i polopenze jelikož tříchodové večeře budou doplněny o snoubení vhodných vín k jednotlivým chodům. Vypravte se tedy za poznáním lahodných vín i historického Znojma a užijte si tři vydařené dny na jižní Moravě.

K Pobytu pro vinaře ve Znojmě lze doobjednat
K Pobytu pro vinaře je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 100 Kč, 2) Zapůjčení kol - na okolní vinařské cyklostezky - 880 Kč, 3) Welcome set - láhev výběrového vína a drobné občerstvení na pokoj po příjezdu - 680 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na ubytování ve stylovém pokoji jehož součástí je klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fén, LCD TV, minibar, trezor a WIFI internet.

Stravování
V ceně tohoto pobytu je zahrnuta polopenze. Snídaně formou pestrého bufetu na každé ráno pobytu doplní po oba večery třichodové menu v hotelové restauraci doplněné o snoubení pokrmů s víny. Zároveň po oba večery je pro vás připravena neomezená konzumace vín tradičního znojmenského vinařství Lahofer. Mimo hotelové restaurace je součástí hotelu i vinný sklep, venkovní zahrádka a lobby bar.

Lokalita pobytového balíčku
Jižní Morava - Znojmo (hotel se nachází přímo v hitorickém centru města)

Zajímavosti okolí
Mimo historického centra Znojma vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území - Bítov, vodní mlýn na Slupi, NP Podyjí či historické příhraniční městečko Retz

Ostatní
Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 100 Kč pro pár). U hotelu je k dispozici parkoviště. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s vámi. Do hotelu je bezbariérový přístup.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně[?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]