34. Wellness pobyt pro dva u zámku v Bojnici

Wellness pobyt u zámku v Bojnici přináší ubytování ve stylových pokojích, lahodnou stravu v čele s romantickou večeří, privátní jacuzzi a to vše přímo u romantického Bojnického zámku, který patří mezi nejpopulárnější místa na Slovensku (Bojnice je vzdálena jen cca 1h od hranic s ČR).

Zde je kompletní program pobytu Wellness pobyt u zámku v Bojnici: tentokrát vás vypravíme do historické Bojnice, kde se nedaleko od romantického zámku se spoustou věží nachází stylový rodinný hotel. Můžete se těšit na ubytování v komfortních pokojích, které jsou pojmenovány po jednotlivých odrůdách vína.

Během pobytu si vychutnáte snídaně formou rautových stolů a hlavně romantickou večeři pro dva při svíčkách v hotelové restauraci, kde důmyslně snoubí chutě jídla s vínem. Během pobytu jistě zavítáte na zámek, kde se točila například Šíleně smutná princezna nebo si příjmně odpočinete v termálním koupališti, které je též u zámku. A relaxovat budete moci i během privátního pronájmu jacuzzi včteně láhve kvalitního vína z hotelové vinotéky. Vypravte se za poznáváním, relaxací, ale i gurmánským zážitkem do malebné Bojnice.

K wellness pobytu lze doobjednat
K Wellness pobytu u zámku v Bojnici je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 800 Kč, 2) Luxusní večeře formou degustačního menu (5 chodové menu + 5 druhů vína) pro pár - 3 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu nebo v jeho blízkém okolí jsou k dispozici následující možnosti: wellness centrum, vinotéka, cyklistické a turistické stezky, jezdecký klub nabízející vyjížďky na koních, sportovní vyžití (bowling, tennis, fitness, squash, golf, lyžování), kulturní vyžití, oblíbené termální koupaliště, rybolov.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené hotelové pokoje zajisté zpříjemní váš pobyt. Každý pokoj je jedinečný a jeho charakter je spojen s odrůdou vína, podle které je i pojmenován. Citlivá souhra barev, drobných detailů i starožitného nabídku navodí nevšední atmosféru z ubytování. Do standardní výbavy patří koupelna s vanou a WC, klimatizace, připojení na internet, fén, LCD televizor se SAT, radiobudík, kosmetika, župany a domácí obuv. Některé pokoje nabízí výhled přímo na Bojnický zámek.

Stravování
Během Wellness pobytu u zámku v Bojnici si přijdou na své milovníci dobrého jídla. Znamenitá hotelová kuchyně, která nabízí menu, jež vyzdvihují snoubení jídla s vínem si vás zaručeně získá. V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou rautových stolů a romantická večeře pro dva při svíčkách. V případě zájmu je možné doobjednat i druhou večeři pro pár. K dispozici vám bude hotelová restaurace a samozřejmě vinotéka s degustační místností a historickým sklípkem.

Lokalita wellness pobytu
Bojnice - stylový 4* rodinný hotel Bojnický vinný dům se nachází hned u Bojnického zámku, cca 1 hodinu od hranic s ČR

Ostatní
Wellness pobyt u zámku v Bojnici je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 800 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

cena: 8999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

Informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně[?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]


Před odesláním formuláře prosím zaškrtněte, jinak formulář nebude možné odeslat!