12. Zámecký pobyt pro dva v Hluboké nad Vltavou

Vydejte se do Hluboké nad Vltavou prožít kouzelný zámecký pobyt ve dvou. Pokoje v zámeckém stylu, neomezený vstup do hotelového wellness centra, možnost volby mezi 5ti chodovou romantickou večeří při svíčkách, vyjíždkou kočárem po Hluboké nebo privátním pronájmem vířivky jsou jen některá lákadla tohoto pobytového balíčku.

Zde je kompletní program balíčku Zámecký pobyt pro dva v Hluboké nad Vltavou: perla jižních Čech, Hluboká nad Vltavou se Vám během tohoto pobytu představí ve své plné kráse. Po příjezdu do zámeckého hotelu bude dáma přivítána vázanou kyticí růží a na pokoji bude připravena láhev sektu s jahodami a mísa s ovocem. Během pobytu si jistě příjemně vychutnáte zámecké snídaně, které Vám personál hotelu bude servírovat v požadovanou dobu "až do postele".

Dále si budete moci zvolit jestli si jako součást pobytového balíčku vyberete 5ti chodovou romantickou večeři při svíčkách ve stylové zámecké restauraci Pánů z Růže nebo zda dáte raději přednost přistavení kočáru před hotel a následné projížďce kočárem po Hluboké či privátnímu pronájmu hotelové vířivky pro příjemnou relaxaci ve dvou se sklenkou lahodného sektu - volba je zcela na Vás. Mimo mnoha možností na vyžití, které Hluboká nad Vltavou celoročně nabízí jistě přijde na zpestření programu vhod i neomezený vstup do moderního hotelového wellness centra (otevřeného v roce 2015) s bazénem s protiproudem, whirpoolem, solnou parní komorou, Kneippovým chodníkem, odpočívárnou a fitness.

K Zámeckému pobytu pro dva na Hluboké lze doobjednat
K Zámeckému pobytu pro dva na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 700 Kč, 2) Prodloužení pobytu včetně polopenze pro pár - 5 000 Kč, 3) Privátní pronájem vířivky - na 2 hodiny včetně sklenky sektu pro pár - 2000 Kč, 4) Privátní pronájem whirpoolu a sauny pro pár - káždé na 1h včetně sklenky sektu - 2 000 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Hlubokou a zajímavými místy jižních Čech pro pár (létá se celoročně) - 2999 Kč, 6) Vyhlídkový let nad Alpy - zážitkový výlet Cessnou z Hluboké až nad vrcholky Alp pro pár - 15 999 Kč, 7) Balíček Thajský Relax - pro každého z páru celková thajská masáž od thajských masérek - 2 998 Kč, 8) Balíček Kouzlo Hluboké - pro pána klasická masáž zádové sestavy a pro dámu masáž aromatickým olejem - 2 998 Kč, 9) Balíček Wellness - privátní pronájem hotelové sauny a 2x celková masáž od thajských masérek - 3 998 Kč, 10) Masážní balíček Radost - uvolňující masáž obličeje pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 598 Kč, 11) Balíček Fun - 2 hodiny bowlingu a hodina na golfovém trenažéru - 1 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Součástí pobytového balíčku jsou komfortní pokoje vybavené ve stylu zámku Hluboká nad Vltavou a zámeckou atmosféru dotváří i repliky obrazů holandských mistrů. Každý pokoj nabízí originální architektonické řešení a svým vzhledem a prostorností Vám zpříjemní pobyt. Do standardní výbavy patří koupelna, WC, TV se SAT, HiFi systém, telefon, minibar a trezor. Na pokoj je možné zajistit dětskou postýlku.

Stravování
Součástí Zámeckého pobytu pro dva na Hluboké jsou výběrové zámecké snídaně s kaviárem a sektem, které Vám budou servírovány hotelovým personálem až do postele. Pokud dáte před vyjíždkou kočárem a privátním pronájmem vířivky přednost romantické večeři tak si v elegantním prostředí hotelové restaurace Pánů z Růže pochutnáte na pětichodové romantické večeři při svíčkách. V případě zájmu je možné k pobytu doobjednat i polopenzi.

Lokalita zámeckého pobytu
Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází přímo v zámeckém areálu)

Zajímavosti okolí
Mimo zámku, který je obklopen zámeckou zahradou s mnoha vzácnými dřevinami, nabízí Hluboká nad Vltavou další možnosti na zajímavý program. Z nabídky vybíráme například Alšovu jihočeskou galerii, Zoo, zámeček Ohrada s loveckým muzeem či aquapark Podskalí. Pokud se vypravíte za hranice Hluboké nad Vltavou budete to mít kousek do Českých Budějovic, Českého Krumlova či na Šumavu.

Ostatní
Zámecký pobyt pro dva na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 3 700 Kč). Parkování pro hosty je na uzavřeném parkovišti (bezplatně) případně lze i v garážích (za poplatek), hotel nabízí bezbariérový přístup a na pobyt lze vzít i domácího mazlíčka.

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně[?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]