24. Wellness víkend u Lednického zámku
Wellness víkendový pobyt v Lednici Vás zavede do jedné z nejoblíbenějších destinací naší země a mimo komfortního ubytování v nedávno otevřeném 4* spa hotelu Vám poskytne lahodnou plnou penzi, pestrý relaxační program s 8 relaxačními procedurami a neomezeným vstupem do bazénu s mořskou vodou i možnosti na poznávání těchto vyhledávaných míst.

Zde je kompletní program balíčku Wellness víkendový pobyt v Lednici: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v moderním hotelu 4* standardu, který se nachází u zámeckého parku v Lednici. Ubytování v prostorných a stylově vybavených pokojích doplníme o plnou penzi v hotelové restauraci. Snídaně formou bufetových stolů bude následovat oběd formou kreditu a večeře výběrem z menu (více viz Stravování).

Dále nechybí pestrý relaxační program. Můžete se těšit na neomezený vstup do hotelového wellnessbazénem s mořskou vodou i do infrasauny s ochlazovnou. Dále je pro každého z páru v balíčku zařazena 2x aromatická jodobromová lázeň, masáž lávovými kameny (případně klasická masáž) a parafínový zábal. Pobyt si jistě ještě rozšíříte o výlety za poznáním, kterých Lednicko - Valticky areál nabízí nespočet.

Pojeďte se tedy seznámit s místy, která po právu patří na seznam UNESCO a vychutnejte si kvalitní ubytování, lahodnou stravu a pestrý program v jedné z turisticky nejoblíbenějších destinací ČR.

K wellness víkendu v Lednici lze doobjednat
K Wellness víkendovému pobytu v Lednici je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly - 2 990 Kč, 2) Prodloužení pobytu včetně polopenze - 3 590 Kč, . Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje poskytují maximální komfort ubytování. V prostředí krásné přírody a historických památek hostům nabízí nadstandardní čtyřhvězdičkový luxus a pohodlí. Minimální rozměr pokoje je 30 m2. Do výbavy každého pokoje patří:
LCD televize, telefon, minibar, bezpečnostní schránka, koupelna s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, hygienické potřeby a hotelové ručníky, zdravotní matrace s antialergickými lůžkovinami, připojení k internetu, balkón a župany po celou dobu pobytu.
Na pokoj je možné umístit dětskou postýlku nebo přistýlku.

Stravování
Pobyt Wellness víkend v Lednici zaručeně potěší i milovníky dobrého jídla. Součástí pobytového balíčku je plná penze. Každé ráno pro Vás bude připravena bohatá snídaně formou bufetu, prostřední den pobytu oběd formou kreditu na menu a la carte a po oba večery si vychutnáte lahodné menu dle výběru ve stylové hotelové restauraci. Restaurace hotelu má koncept zdravé a moderní světové kuchyně s použitím lokálních čerstvých surovin s cílem připravit pro své hosty opravdové chuťové zážitky. Součástí hotelu je také moderní kavárna s vyhlídkovou terasou, kde si můžete vychutnat výbornou italskou kávu.

Lokalita wellness víkendu
Jižní Morava - Lednice (hotel se nachází u lázeňského parku)

Ostatní
Wellness víkendový pobyt v Lednici je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 990 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (již v ceně pobytu). Hotel poskytuje bezbariérový přístup i pokoj pro handicapované.

cena: 10999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně[?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]