17. Noc snů v jedinečném zámeckém apartmá

Vypravte se na kouzelný zámek a prožijte neopakovatelnou noc v nejluxusnějším zámeckém apartmá o rozloze 139 m2, které garantuje jedno z nejúžasnějších ubytování v ČR. Nebude chybět ani 6ti chodová degustační večeře, privátní pronájem vířivky v zámecké věži či projížďka kabrioletem. Pokud hledáte pohádkový pobyt, tak vám tento balíček dle referencí našich klientů můžeme plně doporučit.

Zde je kompletní program pobytu Noc snů v jedinečném zámeckém apartmá: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na opravdu nevšední ubytování v nejluxusnějším apartmá zámeckého hotelu 5* standardu (více viz Vybavení apartmá). Zámecký skvost jehož červené věže s cimbuřím ční do krajiny Českomoravské vrchoviny již více než čtyři století vás přivítá ve své plné kráse.

Po příjezdu na zámecké sídlo budete přivítání welcome drinkem, lahví zámeckého vína a dáma květinou. Během pobytu si vychutnáte snídani formou švédských stolů z přírodních produktů od místních farmářů a hlavně šestichodové degustační menu v zámecké restauraci (více viz Stravování). Dále budete moci neomezeně využívat luxusní zámecké wellness centrum jehož součástí je bazén, vířivka, finská, švédská a parní sauna, fitness a silencárium. Romantické chvíle si užijete během privátního pronájmu vířivky přímo v zámecké věži.
Pokud budete chtít trošku protáhnout tělo, tak ideálně poslouží zapůjčení horských kol, holí na nordic walking či využití golfového trenažéru. A v pobytovém balíčku na zámku nechybí ani vyjížďka zámeckým kabrioletem .

K pobytu Noc snů v zámeckém apartmá lze doobjednat
K balíčku Noc snů je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a pralinky na pokoji - 999 Kč, 2) Balíček Relax Gold - zpevňující mandlový zábal pro dámu a relaxační aroma masáž pro pána (jedná se o luxusní spa procedury L´OCCITANE) - 5 200 Kč, 3) Balíček Zámecký relax - levandulová masáž pro dámu a relaxační masáž zádové sestavy pro pána (jedná se o luxusní spa procedury L´OCCITANE) - 5 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení apartmá
Vstupte do jedinečného zámeckého apartmá o rozloze 139 m2 a nechte se inspirovat původním dřevěným stropem, krásnou mozaikovou podlahou a dotkněte se vyřezávaného dřevěného zrcadlového portálu, který je šperkem tohoto apartmá, kde můžete odpočívat v posteli pod baldachýnem anebo se usadit v měkkých polštářích... Obrovská historická kachlová kamna stráží celý prostor jako rytíř v zeleném brnění. A k tomu všemu skutečné zámecké tajemství - věžička se salonkem obloženým maurským dřevem pro chvíle snění a příjemné hovory. Pro ještě větší osobní pohodlí je apartmá vybaveno osobní vinotékou, a proto si skvělé vína z bohaté nabídky zámeckého vinného sklípku můžete vychutnat v pohodlí a intimitě svého luxusního ubytování.

Stravování
Během pobytu si vychutnáte snídani formou švédských stolů z přírodních produktů a hlavně 6ti chodové degustační menu pro skutečné gurmány v hotelové restauraci. Ke skvělému zámeckému hotelu patří i skvělá zámecká restaurace a kulinářské zážitky, které svým hostům nabízí Vás o tom přesvědčí. Zámeckou restauraci si zapamatujete pro svou nevšední atmosféru, za kterou vděčí své poloze v nejstarších prostorách zámku na místech bývalé středověké tvrze. Kulinářský zážitek umocní vkusné stolování s ručně foukanými číšemi a poháry ve stylu muránského skla, individuálně vybarveného na způsob okenních vitráží. Pokrmy pro Vás budou připravovány s láskou a zanícením a podávány na gurmánský způsob v duchu filozofie "slow food". Gastronomický koncept restaurace vychází z nejlepších tradic české kuchyně v nové svěží interpretaci pro náročného hosta 21. století. Kvalitu čerstvých surovin z okolních regionálních zdrojů pocítíte okamžitě na vůni a chuti jídla. Vlídná obsluha zabezpečí pro Vás vše, co potřebujete k dokonalému kulinářskému zážitku. Jedna z největších sbírek francouzských vín značky Bordeaux, impozantní výběr doutníků, rafinované zámecké dezerty a lahodná pikniková menu jsou pomyslnou "třešničkou na dortu" v gastronomické nabídce zámecké restaurace.

Lokalita romantické noci na zámku
Zámek se nachází na Vysočině nedaleko Humpolce v Herálci (v ideální dostupnosti jen hodinu jízdy z Prahy i z Brna)

Ostatní
Pobyt je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) nebo na delší dobu například na víkend. Přímo v hotelovém areálu se nachází bezplatné parkoviště pro hosty.

Ocenění hotelu
Hotel dle nezávislého hodnocení na ubytovacím portálu Tripadvisor patří mezi nejlepší ubytování, které můžete v ČR vyzkoušet a obdržel již několik prestižních cen v celosvětovém měřítku. Hotel patří mezi Top 10 zámeckých hotelů světa a hotelové wellness vyhrálo prestižní celosvětovou cenu Luxury spa award.

cena: 25000,- Kč za dvě osoby

Informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně[?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]


Před odesláním formuláře prosím zaškrtněte, jinak formulář nebude možné odeslat!