10. Pobyt v apartmá na zámku tří císařů

Vypravte se na zámek tří císařů (Karla IV, Zikmunda a Rudolfa II) a vychutnejte si ubytování ve výběrovém aparmá s postelí s nebesy, lahodnou plnou penzi, piknik v zámeckém parku, program zaměřený na poznávání i relaxaci v podobě masáží a privátního wellness.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt v apartmá na zámku tří císařů: jak již úvod napověděl můžete se těšit na 5* zámecké ubytování ve stylovém apartmá s posetlí s nebesy. Po příjezdu na zámek budete přivítání welcome drinkem a během pobytu si jistě užijete stravování formou plné penze (2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře) ve středověké krčmě s dobovou atmosférou a nabídkou originálních specialit (viz Stravování). Dále na zámeckém sídle nebude chybět ani relaxace v podobě relaxačních masáží a na každý den vám bude k dispozici privátní zámecké wellness centrum s bazénem, whirpoolem, saunou, párou a soláriem.

Abyste se důkladně seznámili s atmosférou místa je v programu prohlídka zámku s průvodcem i příjemné posezení v zámeckém salonku při anglickém čaji. V letních měsících vás navíc čeká piknik v prostorách anglického parku (během zimy je piknik nahrazen posezením při královské medovině a dalších lahůdkách v prostorách zámku). Před odjezdem ještě obdržíte dárek, ale hlavně si odvezete vzpomínky na nevšední zámecký pobyt s bohatým programem.

K Pobytu v apartmá na zámku tří císařů lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 8 990 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Karlštejnem pro pár - 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Výběrové zámecké apartmá, které se nachází v nejstarší části ještě původního hradu jistě osloví i náročné klienty. Součástí apartmá je oddělená ložnice s postelí s nebesy, obývací pokoj, TV-SAT, internet, telefon, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, minibar a WC.

Stravování
Během pobytu na zámku pro vás bude připraveno stravování formou plné penze v zámecké krčmě s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Zážitková gastronomie s tématicky laděnými pokrmy v prostorách středověké zámecké krčmy si vás jistě získá. Mimo plné penze je součástí pobytového balíčku i posezení v zámeckém salonku při anglickém čaji a piknik v zámeckém parku.

Lokalita
Zámek a hrad Zbiroh se nachází na rozhraní brdských lesů a CHKO Křivoklátsko (jen 45 Km z Prahy i z Plzně)

Ostatní
Pobyt v apartmá na zámku tří císařů je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 8 990 Kč pro pár), přímo v zámeckém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.

cena: 19999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně[?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]