30. Pobyt v Luhačovicích Delux - 5 dní na zámečku

Exkluzivní hotel standardu **** superior s moderním wellness centrem a restauraci nabízející zážitkovou gastronomii jsou garancí, že Vás čeká nevšedních pět dní. Dopřejte tedy svému tělu dokonalý relax a prožijte maximálně vydařený pobyt v lázních Luhačovice. Mimo již zmíněného kvalitního ubytování, nechybí v balíčku pestrý wellness program, 8 relaxačních procedur či lahodná polopenze.

Zde je kompletní program pětidenního pobytu Lázně Luhačovice DeLuxe: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na výběrové ubytování v nedávno otevřeném wellness hotelu v lázních Luhačovice. Hotel se nachází v zrekonstruované historické budově ve které pobýval a tvořil skladatel Leoš Janáček. Kombinace novorenesančního exteriéru s moderně zařízeným interiérem pokojů navodí jedinečnou atmosféru pobytu.

Ihned po příjezdu pro Vás bude připraveno přivítání welcome drinkem a mísou ovoce. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Vitální snídaně formou pestrých rautových stolů doplní večeře formou tříchodových menu dle výběru během kterých se jistě seznámíte sezážitkovou gastronomií hotelového šéfkuchaře.

Dále nechybí ani slíbená relaxace, které si užijete skutečně dostatek. Po celý pobyt budete mocineomezeně využívat moderní hotelové wellness centrum s bazénem, solnou parní lázní, mentolovou parní lázní, bylinkovou saunou, finskou saunou, tepidáriem, whirlpoolem, masážními sprchami, ledovou studnou a relaxační místností s občerstvením. Pro každého z páru jsme do balíčku zařadili následující procedury: klasickou uvolňující masáž, regenerační beauty zábal, antistresovou masáž hlavy a společnou aromatickou koupel ve speciální hydromasážní dvojvaně.

K balíčku Lázně Luhačovice DeLuxe lze doobjednat
K balíčku Lázně Luhačovice DeLuxe je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár - 4 590 Kč, 2) Balíček Spa - speciální ošetření odstraňující vrásky pro dámu, reflexní masáž plosek nohou pro pána - 2 499 Kč, 3) Balíček Relax - masáž hot stones lávovými kameny pro dámu, relaxační masáž zádové sestavy pro pána 2 299 Kč, 4) Balíček Top - regenerační éterická masáž pro dámu, relaxační masáž celého těla pro pána - 2 899 Kč, 5) Balíček Luhačovice Vital - originální masáž s užitím silicového oleje pro dámu, relaxační masáž celého těla pro pána - 2 699 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Exkluzivní hotel standardu 4* Superior Vám nabídne komfortní ubytování ve kterém se snoubí moderní design pokoje s historií budovy. Do standardní výbavy každého pokoje patří luxusní koupelna, WC, LCD televizor se satelitním příjmem, minibar, připojení k internetu a klimatizace.

Stravování
Během pobytu v Luhačovicích si jistě vychutnáte i DeLuxe stravu. Každé ráno pro Vás bude připravena bohatá "vitální snídaně" formou rautových stolů a každý večer si pochutnáte na večeři formou tříchodového menu s možností výběru. Hotelová restaurace Symfonie, která se specializuje na středomořskou kuchyni Vám jistě nabídne nevšední gastronomické zážitky a zajisté zpříjemní chvíle strávené na lázeňském pobytu. V hotelu samozřejmě nechybí ani vinotéka se speciální nabídkou vín, která se rodí na úrodných vinicích v srdci Slovácka.

Lokalita lázeňského pobytu
Luhačovice - Zlínský kraj

Zajímavosti okolí
Pobytový balíček v Luhačovicích Vám nabídne i mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se vypravíte za brány lázeňského města můžeme Vám doporučit několik zajímavých míst na výlety: Vizovice proslulé výrobou pálenek, poutní místo Velehrad, biopark Lešná, letecké muzeum Kunovice či rodiště Komenského Uherský Brod.

Ostatní
Pobyt Lázně Luhačovice DeLuxe je možné absolvovat i na delší dobu než 5 dní (cena za noc navíc s polopenzí je 4 590 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel disponuje bezbariérovým pokojem pro handicapované klienty.V ceně pobytu je zahrnut lázeňský poplatek i parkovné. Pobytový balíček v Luhačovicích nabízíme i ve variantě na víkend. Nástup na pobyt je možný v neděli nebo v pondělí.

cena: 15999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně[?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]