18. Víkend plný vína v kraji Věstonické venuše

Pokud patříte mezi milovníky vína, tak tento pobyt vás jistě osloví. Připravili jsme pro vás vydařené tři dny na vínu zaslíbené jižní Moravě. Čeká vás ubytování ve 4* hotelu, lahodná strava v čele s pětichodovou degustační večeří, vinné masáže nebo koupele ve víně, vstup do Vinného wellness centra na každý den pobytu a k tomu vinná degustace ve sklípku, snoubení mandlí s víny a další zajimavý program.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend plný lahodného vína: jak již bylo zmíněno tentokrát vás vypravíme do centra vinařství na jižní Moravě na Pálavu. Ubytování ve 4* hoteludoplníme o snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno pětichodové večerní menu pro pár ve stylové hotelové restauraci .

Celá skladba balíčku je připravena ve spojení s vínem. Můžete se těšit na vinnou degustaci v tradičním jihomoravském sklípku během které se seznámíte s tradicí pěstování vína v regiónu. Dále vás jistě zaujme nevšední snoubení pálavských mandlí s přívlastkovými víny. A chybět nebude ani slíbený vinný relaxační program. Součástí pobytu je 2x relaxační vinná masáž zádové sestavy nebo 2x regenerační lázeň v červeném víně (volba procedur je zcela na vás). K tomu bude na každý den pobytu připraven 90 minutový vstup do Vinného wellness centra s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami. A jako pozornost hotelu nebůže u vinného balíčku chybět láhev vybraného vína. Pojeďte si tedy vychutnat víno všemi smysly na prosluněnou Pálavu.

K Romantickému víkendu plnému lahodného vína lze doobjednat
K Romantickému víkendu plnému lahodného vína je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 2 500 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a vstupu do vinného wellness - 3 200 Kč, 3) Welcome set - láhev sektu a 5ks růží na přivítanou - 899 Kč, 4) Pohoštění po příjezdu - láhev sektu doplněná o drobné pohoštění a ovoce na pokoji - 750 Kč, 5) Balíček Kouzlo vína - pro dámu koupel ve víně a pro pána originální vinná masáž lávovými kameny - 1 850 Kč, 6) Relax plus - pro dámu regenerační vinná masáž a pro pána reflexní masáž - 1 699 Kč, 7) Balíček Pálava Exklusive - pro pána originální vinná masáž lávovými kameny a pro dámu vinný peeling následovaný vinným zábalem - 2 290 Kč, 8) Doplatek za ubytování v luxusním mezonetovém apartmá na dvě noci - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Nově vybavené pokoje 4* hotelu poskytují kvalitní ubytovací služby. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu a elektronický zámkový systém.

Stravování
Během pobytu se můžete těšit na snídaně formou švédských stolů po obě rána a na jednu pětichodovou večeři formou menu ve stylové hotelové restauraci (večeře je standardně první večer pobytu a druhý večer pobyt je vinná degustace). Během pobytu vám bude k dispozici stylová restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Lokalita romantického víkendu
Jižní Morava - hotel se nachází na prosluněné Pálavě, v reionu lahodného vína a mandlí v Hustopečích

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v samém srdci jižní Moravy a jeho okolí Vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde nabízíme pro inspiraci několik variant: Lednicko-Valtický areál, který patří mezi světové dědictví UNESCO, CHKO Pálava, vodní nádrž Nové Mlýny, archeologická naleziště a muzeum ve Věstonicích či vinařské centrum Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní
Romantický víkend plný lahodného vína je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s se snídaní je 2500 Kč, s polopenzí a vstupem do vinného wellness je 3 200 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty (parkovné je zahrnuto v ceně pobytu), domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem i bezbariérovým přístupem.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně[?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]