6. Romantický víkend u hradu Karlštejn

Pojďte se s námi vypravit do jednoho z nejromantičtějších hotelů v naší zemi, který se nachází na břehu řeky Berounky přímo pod hradem Karlštejn. Pobytový balíček vám nabídne stylové ubytování, romantickou večeři i vyjížďku kočárem na samotný hrad nabo vyhlídkový let nad Karlštejnem a okolím.

Zde je kompletní program Romantického pobytu na Karlštejně: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v hotelu 4* standardu v populární lokalitě přímo pod hradem Karlštejn. Stylově vybavené hotelové pokoje vám poskytnou maximálně komfortní ubytování.

Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou buffe (nebo á la carte) a hlavně na romantické večeři v hotelové restauraci (případně v letních měsících na terase na břehu Berounky).
Jako zlatý hřeb tohoto pobytu je buďto vyjížďka kočárem až na samotný hrad Karlštejn. Kočár bude přistaven přímo před hotelem a poté již nic nebude bránit vaší královské cestě na hrad. Pokud byste však raději dali přednost vidět hrad z ptačí perspektivy tak pro vás je zde druhá možnost a to vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a dalšími zajímavými místy středních Čech. Případně jako třetí alternativa pokud byste se rozhodli spíše pro pobyt ve znamení relaxace je možné zvolit privátní pronájem hotelového wellness s vířivkou, finskou saunou a fitness. Preferovaná varianta je zcela na vás (případně na obdarovaných).

K Romantickému pobytu na Karlštejně lze doobjednat
K balíčku Romantický pobyt na Karlštejně je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 000 Kč, 2) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro pár z nedalekého letiště (pokud již není zvolen jako součást balíčku) - 2 999 Kč, 3) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a čerstvé ovoce - 850 Kč, 4) Privátní pronájem hotelového relaxačního centra s vířivkou, finskou saunou a fitness - 2 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zprava pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete též využít následujících služeb: hotelové relaxační centrum, golfové hřiště, sportovní areál s tenisovými kurty či jízdárna. Okolí hotelu dále poskytuje ideální možnosti pro cyklistiku, pěší turistiku, vodní sporty a rybaření.

Vybavení pokoje
Stylové pokoje hotelu 4* standardu poskytují maximálně komfortní ubytování. Každý pokoj je vybaven satelitní LCD TV, telefonem, Wi-Fi internetovým připojením, trezorem, minibarem, pracovním stolem, sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, koupelovou kosmetikou na přírodní bázi.

Stravování
V ceně balíčku Romantický pobyt na Karlštejně jsou zahrnuty snídaně formou buffetu / a la carte  na každé ráno pobytu a jedna romantická večeře ve formě tříchodového menu pro pár. Hotelová restaurace společně s letní terasou vám může ideálně posloužit i na další chody během pobytu. V letních měsících jistě ochutnáte speciality z grilu případně některé z rybích lahůdek.

Lokalita pobytu
Střední Čechy - Karlštejn - hotel Mlýn se nachází na břehu Berounky pod hradem Karlštejn

Zajímavosti okolí
Samozřejmostí je návštěva hradu Karlštejn, na který Vás doveze kočár. Další hrady z okolí, které zcela jistě stojí za Vaší návštěvu jsou Křivoklát, Točník či Žebrák. Dále byste neměli vynechat zámky Hořovice, Svináře či Lány. Pro poznávání přírodních krás doporučujeme turistické trasy v okolí lomu Amerika, které nabízí ideální podmínky pro fotografování.

Ostatní
Romantický pobyt na Karlštejně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 3 000 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

cena: 10999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně[?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]