O nás - Pobyty na zámku, zámecké hotely


Naše společnost se specializuje na víkendové pobyty v ČR, které svým klientům nabízí již více než deset let a patří mezi významné online prodejce pobytových balíčků. Jelikož se mezi našimi zákazníky pravidelně těší největšímu zájmu ubytování na zámcích nebo na dalších místech spojených s historií, rozhodli jsme se jako první na našem trhu připravit ucelenou nabídku, která se soustředí pouze na zámecké pobyty. Pokud si tedy zvolíte pobytový balíček od nás, tak se budete moci těšit na ubytování na zámku nebo v jeho blízkosti (v podzámčí), ale i na netradičních místech a v historických budovách ve všech koutech naší vlasti. V zámeckém balíčku samozřejmě nebude chybět ani pestrý program (např. dobová večeře, příjezd kočárem na zámek, výuka sokolnictví se zámeckým sokolníkem, privátní pronájem zámeckého wellness atd.) , abyste mohli prožít skutečně nezapomenutelný pobyt. Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým pobytům na zámku nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat na 739 907 010. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme do zámeckého hotelu!

10x Proč zvolit ubytování na zámku na Zameckepobyty.cz

1. Zámecké pobyty prodáváme již více než 12 let (na rozdíl od některé "sezonní konkurence"), členství v Hospodářské komoře České republiky, dlouhodobá spolupráce s Českou centrálou cestovního ruchu a agenturou na podporu domácího cestovního ruchu, bronz v soutěži o živnostníka středních Čech, mnoho spokojených klientů, firem i provozovatelů je tou nejlepší garancí pro Vás, že naše služby skutečně fungují a jsou prověřené

2. Ceny našich zámeckých pobytů jsou vždy konečné - cena je vždy kalkulována na víkend pro dvě osoby a je v ní zahrnut jak pobyt, tak kompletní program během pobytu (nikde neni cena od či různé hvězdičky). Garantujeme cenu pobytu po celou dobu platnosti poukazu i pokud by hotel mezitím zdražil. Pobyt je možné objednat i na splátky bez navýšení.

3. Pobytové balíčky na zámecké pobyty sestavujeme s cílem, abyste si užili jak pobyt na netradičním místě, tak zajímavý doplňkový program.

4. Naše pobytové lokality se nacházejí po celé ČR (ale i v SR) a zámecké pobyty jsou stavěny pro všechny věkové kategorie.

5. Certifikát a veškeré informace k zámeckému pobytu zasíláme v dárkovém balíčku, abyste vše mohli rovnou předat obdarovaným, poukazy na pobyty mají šestiměsíční platnost, aby si obdarovaní mohli ideálně zvolit termín pobytu dle svého požadavku, v případě zájmu nabízíme možnost bezplatné výměny pobytového balíčku, pokud by zvolený pobyt obdarovaným nevyhovoval.

6. Na zámeckých pobytech s námi spolupracují jak významné hotelové řetězce, tak rodinné hotely, všichni naši partneři jsou důkladně vybraní a prověření provozovatelé hotelů, pravidelně kontrolujeme poskytované služby a necháváme si vypracovávat hodnocení jednotlivých pobytů.

7. Dárkový balíček s poukazem na zámecké pobyty Vám v případě zájmu doručíme fyzicky kurýrem do 24 hodin po celé ČR, při doručení balíčku emailem obdržíte certifikát s informacemi k pobytu během několika minut od objednávky a ihned můžete obdarovávat nebo vyrazit na víkend.

8. Nonstop 24 hodinový telefonický servis i během víkendů je Vám neustále k dispozici ať už jste na pobytu nebo máte dotaz k objednávce (my nezavíráme v 18.00).

9. Zámecké pobyty jsou výborný dárek k Vánocům, výročí, Valentýnu, svatbě či k ostatním významným rodinným událostem, naše pobyty lze využít i jako vhodné dárky pro zaměstnance, pobyty se hodí i do benefit programů do soutěží či pro obchodní partnery. Pobytové balíčky prodáváme jak s otevřeným termínem tak přímo na termíny. Pobyt Vám rádi připravíme i zcela na míru - stačí nám zaslat Vaše požadavky na skladbu a preferovanou lokalitu. Věrným zákazníkům již od druhé objednávky poskytujeme slevu.

10. Web Zámecké pobyty je členem skupiny Víkendové pobyty snů, která sdružuje 20 prověřených portálů se zaměřením na pobytové balíčky a ubytování v České republice a která patří mezi významné online prodejce pobytů na našem trhu.

Podívejte se na fotografie od našich spokojených klientů přímo ze zámeckých pobytů

zámecké pobyty ubytování na zámku zámecké hotely pro dva

zámecké pobyty pro dva zámecké pobyty romantické ubytování na zámku

romantický víkend na zámku poukaz na pobyt na zámku dárek pobyt na zámku

poukazy na pobyty na zámku ubytování v zámeckém hotelu zámecké pobyty

ubytování na zámku zámecké pobyty pro dva pobyt na zámku

zámecké hotely zámecké hotely zámecké hotely