Novinky

2.7.20 Nově se v naší nabídce můžete těšit na exkluzivní zámecký balíček na vychodní Moravě ve Slavičíně, kde si budete moci vychutnat ubytování přímo na zámku, zámeckou kuchyni i pestrý relaxační program.

23.5.20 Již za dva dny tzn. 25.5.2020 opětovně otevře velká většina hotelů z naší nabídky (některé mají termín otevření ještě posunut na později). Snad tedy doba virová budu už opravdu zdárně za námi a budeme moc rádi, když v nás opět vložíte svou důvěru a zvolíte si některý z našich pobytových balíčků. Tím, že cestování do zahraničí bude letos omezené tak věříme, že naše vlast bude víc než zajímavou náhradou a pro každého bude mít co nabídnout. Rádi vám s výběrem vhodných pobytů po ČR dle vašich představ pomůžeme.

24.4.20 Podle posledních informací je nově datum otevření hotelů stanoveno na 25.5. takže přesně za měsíc již opět bude možné plně využít naší nabídku. Samozřejmě pokud by došlo k jakékoliv změně tak Vám pobyt bezplatně přesuneme na později. Zároveň bychom rádi poděkovali všem zdravotníkům a osobám v první linii a na všechny volné poukazy objednané od 24.4. do 25.5. jim poskytneme slevu 1000 Kč.

16.4.20 Od 8.6.2020 budou opět fungovat všechny hotely z naší nabídky. Pevně věříme, že doba virová bude zdárně za námi a budeme se moc těšit, že vás opět vyšleme na vydařené pobyty po Čechách. Rezervovat pobyty na léto je možné už nyní (jelikož kvůli uzavírce hranic se mohou rychle plnit) a pokud by nastalo jakékoliv omezení tak termín samozřejmě bezplatně přesuneme. Tak vzhůru za krásami naší vlasti.

7.4.20 Na všechny objednané poukazy (jak na konkrétní pobyt tak Volné poukazy) nyní poskytujeme platnost na celý rok 2020. Snad již brzy bude líp a budeme vás opět moci posílat na vydařené víkendové pobyty. Hodně sil, pozitivní mysl a hlavně zdraví všem.

20.3.20 Aktuální situace s ohledem na koronavir - pokud máte rezervovaný pobyt na březnové a dubnové termíny (zatím na první polovinu dubna) tak nás prosím kontaktujte na info@zameckepobyty.cz nebo na  739 907 010, abychom prověřili situaci v danném hotelu a domluvili přesunutí rezervace na později - pokud je to možné poskytujeme standardně na využití pobytu dalších devět měsíců tzn platnost poukazů prodloužujeme do konce roku 2020. Snad bude brzy lépe - hodně síly všem.

12.3.20 Aktuální situace s ohledem na koronavir - i přes vyhlášený nouzový stav pobyty v hotelech prozatím probíhají bez jakýchkoliv změn (aktuální situaci neustále monitorujeme a pokud by došlo ke změně budeme ihned hosty, kterých se to týká informovat). Pokud máte objednávku na některý z blížících se termínů a nejste si jisti zda se pobyt uskuteční tak nás prosím kdykoliv kontaktujte.

5.3.20 Vyzkoušejte nový pobytový balíček v zámeckém hotelu chateau Liblice a vypravte se na Kouzelnou noc na barokní perle u Mělníka.

1.1.20 Děkujeme za důvěru v roce 2019 a přejeme Vám úspěšné vykročení do roku s magickým číslem 2020.

20.12.19 Dárek k vánocům na poslední chvíli a přitom úplně v pohodě. U nás vše stíháme a poukazy emailem zasíláme hned po objednávce až do 24.12.. Tak nač se stresovat někde v přeplněném obchodním domě.

17.12.19 Pro vánoční objednávky jsme vám plně k dispozici po celé dny v sobotu 21.12., v neděli 22.12., v pondělí 23.12. i během Štědrého dne. Poukazy zasíláme emailem do 15 min od objednání takže s dárky na poslední chvíli opravdu nebudete mít žádný problém. Pro objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010 případně proveďtě klasickou objednávku přes formulář u pobytu či volného poukazu. Krásné vánoce!

1.12.19 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 20.12., kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do vánoc. Pro zaslání emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

16.11.19 Pokud vybíráte pobyt na zámku jako vánoční dárek tak vám můžeme doporučit Volné poukazy, které umožní, aby si obdarovaní mohli vybrat zámecký pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2020.

22.10.19 U volného poukazu při objednávce emailem poskytujeme nově i službu Obdrž hned, plať později - poukaz s propozicemi Vám zašleme společně s fakturou rovnou po provedené objednávce a následně máte pět dní na uhrazení faktury s tím, že už vše máte u sebe - pro využití stačí uvést do Zprávy pro příjemce heslo "Obdrž hned, plať později".

25.8.19 Vyzkoušejte skutečně exkluzivní pobyt na zámeckém sídle nedaleko Prahy. Nyní je pobytový balíček po omezenou dobu se zaváděcí slevou 2 000 Kč. Bližší informace naleznete přímo na stránce Pobytu na renesančním zámku u Prahy.

12.5.19 Kvalitní 4* ubytování u zámku v Hluboké nad Vltavou, romantická večeře, masáže i vyjížďka kočárem v jednom z našich nejoblíbenějších pobytových balíčku vám ideální zpříjemí některý z nadcházejících víkendů. Vypravte se tedy poznat kouzlo jarní Hluboké nad Vltavou.

6.3.19 Vypravte se do nedávno otevřeného zámeckého hotelu nedaleko Prahy za výběrovým ubytováním a gurmánským zážitkem. Bližší informace naleznete přímo u pobytu Gurmánská noc pro dva na zámku.

2.1.19 Děkujeme vám za důvěru v roce 2018 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2019 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené víkendové pobyty.

21.12.18 Pro vánoční objednávky jsme vám plně k dispozici po celé dny v sobotu 22.12., v neděli 23.12. i během Štědrého dne. Poukazy zasíláme emailem do 15 min od objednání takže s dárky na poslední chvíli opravdu nebudete mít žádný problém. Pro objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010 případně proveďtě klasickou objednávku přes formulář u pobytu či volného poukazu. Krásné vánoce!

4.12.18 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 21.12., kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 22.12.. Pro zaslaní emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objendávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

10.11.18 Pokud vybíráte ubytování na zámku jako vánoční dárek tak Vám rádi doporučíme Volné poukazy, které umožní, aby si majitelé poukazu mohli vybrat zámecký pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2019.

9.10.18 Vychutnejte si jedinečnou atmosféru Českého Krumlova a seznamte se s nejzajímavějšími místy tohoto města. V pobytovém balíčku Poznejte kouzlo Českého Krumlova je pro vás připraveno komfortní ubytování, lahodná strava i prohlídka historického města.

2.9.18 Vypravte se do Českého ráje a vychutnejte si kvalitní ubytování ve 4* hotelu přímo v areálu tradičního pivovaru, lahodnou stravu a hlavně relaxaci v podobě pivních lázní. Mnoho možností na zajímavé výlety po okolních hradech a zámích jistě vhodně doplní tento vydařený pobytový balíček.

18.6.18 Lednicko - Valtický areál ve své plné kráse nejlépe poznáte díky pobytovému balíčku Kouzelná jižní Morava s ubytováním přímo naproti zámku v Lednici.

2.5.18 Vypravte se za poznáním krás naší země, komfortním ubytováním i lahodnou stravou do Kroměříže. Bližší informace neleznete přímo u pobytu Poznejte krásy Kroměříže.

26.3.18 Využijte akční nabídku na výběrový pobytový balíček v 5* wellness hotelu u zámku v Hluboké nad Vltavou.

16.2.18 Romantická noc pro dva v Hluboké nad Vltavou s nově upravenou skladbou doplněnou o relaxační masáže a s ubytováním kousek od zámecké dominanty si vás jistě získá.

30.12.17 Děkujeme vám za důvěru v roce 2017 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2018 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené zámecké pobyty.

9.12.17 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do vánoc. Pro doručení poštou je možné objednávat až do 21.12. do 15h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do druhého dne, emailem k vytištění (nejrychlejší, nejjistější a nejjednodušší způsob) lze objednávat během celého prosince a jsme Vám k dispozici i po celý den 24.12. pro dárky na poslední chvíli - certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi pobytu letos nemůžete nestihnout.

7.10.17 Spojte návštěvu Prahy s ubytováním přímo na zámku, privátní relaxací ve wellness a šestichodovou degustační večeří v zámecké restauraci. Více informací naleznete přímo u Romantického zámeckého pobytu.

20.8.17 Poukaz na zámecký pobyt nyní můžete objednat i na splátky bez navýšení. Při koupi pobytu zaplatíte pouze 1000 Kč a zbytek z ceny poukazu až v týdnu před nástupem na pobyt. Ihned po uhrazení splátky 1000 Kč samozřejmě obdržíte certifikát k pobytu.

14.6.17 Letní dny jsou jako dělané na zážitkový pobyt v Hluboké nad Vltavou. Pokud si chcete vychutnat zámecké ubytování, privátní vířivku i degustační romantické menu v zámecké restauraci tak Zámecká noc v Hluboké nad Vltavou vás jistě osloví.

27.4.17 Vypravte se do stylového 4* hotelu přímo v zámeckém areálu a prožijte vydařený pobyt s lahodnou stravou a bohatým programem v Českém ráji. Bližší informace k balíčku naleznete zde.

19.3.17 I v krásné přírodě Beskyd si můžete nově vychutnat romantiku ubytování v hotelu ve stylu zámečku. Bližší informace naleznete přímo v pobytovém balíčku Relaxační víkend v Beskydech.

8.2.17 Prožijte svátek sv. Valentýna na romantickém pobytu a vypravte se za krásami naší vlasti. Ke každému objednanému pobytu, který proběhne v rozmezí od 8.2. do 16.2. vám přidáme láhev sektu zdarma - stačí do objednávky uvést heslo Valentýn.

2.1.17 Děkujeme vám za důvěru v roce 2016 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2017 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené zámecké pobyty.

9.12.16 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na zámecké pobyty až do vánoc. Pro doručení poštou je možné objednávat až do 22.12. do 16h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 23.12., emailem k vytištění (nejrychlejší, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici po celý den jak 23.12. tak i 24.12. a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného zámeckého pobytu  letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení prosím kdykoliv volejte nonstop linku 739 907 010.

25.11.16 Pokud vybíráte ubytování na zámku jako vánoční dárek tak Vám rádi doporučíme Volné poukazy, které umožní, aby si majitelé poukazu mohli vybrat pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazu počítáme až od 1.1.2017.

29.9.16 Vydejte se za poznáním do Českého Krumlova. Stylové ubytování v hotelu přímo v centru města doplněné o vstupy do turisticky populárních míst či noční procházku městem s odbroným výkladem si vás jistě získají. Více informací k pobytu naleznete zde.

12.6.16 Vypravte se za poznáním i relaxací do oblíbených Poděbrad. V pobytovém balíčku s ubytováním hned vedle zámku na vás čeká pestrý relaxační program.

16.4.16 Jarní měsíce jsou jako dělané na vydařený zámecký pobyt. Vypravte se třeba do romantické Hluboké nad Vltavou, kde Vás čeká zámecké ubytování, degustační večeře či vyjížďka kočárem.

12.3.16 Vypravte se po stopách UNESCA do Kroměříže za poznáváním, stylovým ubytováním a lahodnou stravou. Více informací naleznete přímo u pobytu Poznejte krásy Kroměříže.

3.1.16 Všem našim klientům děkujeme za důvěru v roce 2015 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v něm uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené zámecké pobyty.

21.12.15 Dnes ještě odesíláme objednané poukazy klasickou dobírkou. 22.12. je možné využít expres doručení kurýrem do 24 hodin, ale po celou dobu i včetně objednávek 24.12. (celý den) jsme schopni Vám dárkový poukaz a propozice zaslat do 10 minut od objednávky v příloze emailu k vytištění - takže žádný stres, vše stíháme :-), v případě dotazů je zde nonstop linka 739 907 010.

18.12.15 I během víkendu 18-20.12. jsme Vám nonstop k dispozici na 739907010 a objednávky obratem vyřizujeme a ihned připravujeme k odeslání. Stále lze objednávat poukazy emailem i poštou s garancí doručení do vánoc.

16.12.15 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na zámecké pobyty až do vánoc. Pro doručení poštou je možné objednávat až do 22.12. do 16h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 23.12., emailem k vytištění (nejrychlejší a nejednoduší forma) Vám budeme k dispozici i po celý den 24.12. a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu od nás letos nemůžete nestihnout.

6.12.15 Pokud vybíráte ubytování na zámku jako vánoční dárek tak Vám rádi doporučíme Volné poukazy, které umožní, aby si majitel poukazu mohl vybrat pobyt přesně podle svého gusta.

6.10.15 Skutečně neopakovatelný pobyt v jednom z nejkrásnějších hotelů v ČR vás čeká pokud se rozhodnete pro Romantický víkend na 5* zámku na Vysočině. Zámecký hotel se může pochlubit i mnoha mezinárodními oceněními.

12.8.15 Hledáte vydařený dárek pro svou partnerku nebo třeba pro novomanžele. Rádi Vám doporučíme nový pobytový balíček Noc pro dva na novogotickém zámku, který svým zajímavým programem jistě sklidí úspěch.

7.7.15 Vypravte se do stylového hotelu přímo v prostorách pivovaru, který byl založen mnichy již ve 12. století a užijte si pivní lázně či romantickou večeři přímo ve skále.

9.6.15 Vypravte se k náchodskému zámku prožít vydařený relaxační pobyt. Bližší informace naleznete přímo u balíčku Pohádkový víkend u náchodského zámku.

13.5.15 Prožijte romantiku na zámeckém sídle v Hluboké nad Vltavou. Zámecký pobyt pro dva vám nabídne stylové ubytování, lahodnou stravu a mnoho možností na relaxaci a poznávání.

8.4.15 Vyzkoušejte nově přidaný zámecký pobyt s privátním whirpoolem a degustační večeři na zámečku v Praze. Bliší info naleznete přímo u Romantického zámeckého pobytu s degustační večeří.

19.2.15 Vypravte se na zážitkový pobyt do 5ti hvězdičkového zámeckého hotelu na Vysočinu. Zvýhodněný pobytový balíček s nadstandardním zámeckým ubytováním si Vás jistě získá. Více informací k pobytu pobytu naleznete zde.

5.1.15 Akce poštovné zdarma po celý leden 2015. Při objednávce libovolného pobytu s doručením doporučeně ČP Vám nebudeme účtovat poštovné ani balné. Při objednávce pobytu je třeba uvést ve formuláři do Zprávy pro příjemce heslo "Poštovné zdarma".

29.12.14 Děkujeme Vám za využívání našich služeb v roce 2014 a přejeme Vám úspěšný vstup do roku nového. I v něm uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené zámecké pobyty.

19.12.14 I poslední předvánoční víkend jsme pro Vás nonstop k dispozici a obratem po obejdnávce zasíláme dárkové certifikáty k pobytům emailem k vytištění. Zároveň je stále k dispozici doručení kurýrem (viz níže) případně lze i vyzvednou poukaz na naší centrále v Šestajovicích. V případě dotazů k doručení certifikátu volejte prosím 739 90 70 10 - určitě to stihneme :-).

11.12.14 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat poukazy až do vánoc. Pro doručení ve fyzické formě je možné objednávat až do 23.12. 14h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi, emailem k vytištění poukazu Vám budeme k dispozici i po celý den 24.12. a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu od nás nemůžete nestihnout.

4.12.14 Platnost poukazu u pobytů, které jsou zakoupeny během prosince se počítá až od 1.1.2015, aby obdarovaní měli dostatek času na využití poukazu.

27.11.14 Pokud nevíte jaký zámecký pobyt darovat k vánocům, tak je nejlepší volbou Volný poukaz, kdy si obdarovaní mohou zvolit z celé naší nabídky pobytů takový balíček, který je osloví nejvíce.

24.10.14 Vyzkoušejte Stylový pobyt u zámku ve Frýdlantu, kde pro Vás bude připravena skutečná wellness pohádka.

23.9.14 Vypravte se na jedinečný pobyt na 5* zámecké sídlo do jednoho z nejluxusnějších hotelů v ČR. Vyzkoušejte Zážitkovou noc na 5* zámku v cenově zvýhodněné nabídce.

6.7.14 Poštovné a balné zdarma na všechny objednávky doporučeně ČP během celého měsíce července z našeho portálu. Stačí když do objednávkového formuláře v kolonce Zpráva pro příjemce uvedete heslo "poštovné zdarma".

1.6.14 Vyzkoušejte zážitkový pobyt v hotelu, který získává za své služby ocenění i v celosvětovém srovnání a prožijte vydařený pobyt na 5* zámeckém sídle. Více informací naleznete přímo u Romantického víkendu na 5* zámku na Vysočině.

20.5.14 Vychutnejte si jedinečné ubytování na zámeckém sídle v novém pobytovém balíčku Pobyt na renesančním zámku v křivoklátských lesích.

14.3.14 Jako partneři portálu Virtuální adopce psů a koček žijících trvale v útulcích poskytneme každému kdo se zapojí libovolnou částkou do virtuální adopce slevu 333 Kč na jakýkoliv pobyt z celé naší nabídky.

5.2.14 Využijte slevu na Valentýnský víkend. Při objednávce libovolného pobytu na dvě noci na termín 14-16.2. napište do Zprávy pro příjemce heslo "Valentýn" a cena balíčku Vám bude ponížena o zamilovaných 444 Kč.

15.1.14 Ani v roce 2014 Vám nepřestaneme nabízet zajímavé pobytové balíčky. Nová verze oblíbené Gurmánské noci  v Táboře si jistě získá každého milovníka dobrého jídla.

31.12.13 Děkujeme Vám za důvěru v roce 2013 a přejeme Vám po všech stránkách úspěšný rok 2014. Pokud se i v příštím roce vypravíte poznávat krásy naší vlasti, tak budeme rádi, když se na nás opět obrátíte.

20.12.13 Stále je možné objednávat poukazy na pobyty jak ve fyzickém formě (do večera 21.12.) s doručením kurýrem 23.12., tak se zasláním emailem kdykoliv až do večera 24.12. (tímto způsobem vše připravíme do 10 minut). Přes víkend 20-22.12. je samozřejmě možné i osobní vyzvednutí poukazu.

6.12.13 Pokud necháváte vánoční dárky na poslední chvíli, tak Vás ani letos nenecháme ve štychu.Zaslání certifikátu emailem je k dispozici neustále tzn. i během 24.12. a vše jsme připraveni odeslat do 10 minutod provedení objednávky, doručení certifikátu na dobírku kurýrní službou expres budeme naposledy expedovat v sobotu 21.12. s tím, že doručení bude v podnělí 23.12..Takže nemusíte mít obavy, že nákup certifikátů nestihnete.

29.11.13 Vypravte se s námi do vyhledávného Lednicko - Valtického areálu a prožijte vydařený pobyt ve stylovém apartmá doplněný o relaxační program, romantickou večeři, vinnou degustaci a vyjíždku lodí po Dyji. Více informací naleznete přímo u Luxusního pobytu pro dva u Lednického zámku.

25.9.13 Akční sleva luxusního balíčeku v 5* hotelu v Praze. Prožijte zážitkový víkend v centru metropole se slevou 7000 Kč. Více se dozvíte přímo u Víkendového pobytu nad historickou Prahou.

18.8.13 Nepotřebujete zámecký luxus - vypravte se na vydařený wellness do Krkonoš. Oblíbený balíček Wellness víkend v e Špindlerově Mlýně si Vás jistě získá.

28.6.13 Vypravte se za poznáním do historického České Krumlova. Nový pobytový balíček Poznejte krásy České Krumlova Vás důkladně seznámí s touto perlou jižních Čech.

15.4.13 Akční sleva 7 000 Kč na pobytový balíček nad Prahou je stále aktivní. Využijte ji a vypravte se za poznáním na luxusní pobyt do Prahy.

4.2.13 V pestré nabídce zámeckých pobytů si jistě vyberete ten nejkouzelnější Valentýnský víkend. Jenom pozor svátek zamilovaných se již blíží!

2.1.13 Děkujeme Vám za důvěru v roce 2012 a pevně věříme, že si najdete čas na vydařený zámecký pobyt i v roce 2013.

13.12.12 Pokud necháváte vánoční dárky na poslední chvíli, tak Vás nenecháme ve štychu. Zaslání certifikátu emailem je k dispozici neustále tzn. i během 24.12. a vše jsme připraveni odeslat do 10 minut od provedení objednávky, doručení certifikátu na dobírku službou expres budeme naposledy expedovat v pátek 21.12. s tím, že doručení bude v sobotu 22.12..Takže nemusíte mít obavy, že nákup dárků nestihnete.

4.12.12 Vánoce jsou již za dveřmi a jestli stále přemýšlíte nad vhodným dárkem, tak proč nevyzkoušet Otevřený poukaz na zámecký pobyt, který Vám rádi připravíme na jakoukoliv hodnotu. Poukaz na pobyt zasíláme v dárkových deskách připravený rovnou na předání a obdarovaný/á si následně bude moci vybrat libovolný pobyt z celé naší nabídky. A pokud v objednávce uvedete heslo "Vánoce" do zprávy pro příjemce tak platnost poukazu bude počítána až od 1.1.2013.

8.10.12 Vypravte se na netradiční pobyt do luxusního areálu hradu a zámku pod vrcholky Nízkých Tater v novém pobytovém balíčku Romantický víkend na gotickém hradě.

30.8.12 Na všechny naše pobyty je možné čerpat prostředky z FKSP. Nenechávejte tedy zbyteně propadnou peníze z Fondu kulturních a sociálních potřeb a užijte si vydařený pobyt. Fakturaci rádi připravíme s Vašim zaměstnavatelem takže to budete mít úplně bez práce.

10.5.12 Nový pobytový balíček Vás zavede do oblíbené Hluboké nad Vltavou a nabídne Vám kvalitní ubytování a pestrou relxaci. Více naleznete přímo u pobytu Relax víkend v Hluboké

8.4.12 Pojeďte si vychutnat gurmánský zážitek do historického Tábora v novém pobytovém balíčku Gurmánská noc De Luxe

6.2.12 Zámecký pobyt ideálně poslouží jako dárek k Valentýnu. Darujte skutečnou romantiku a vypravte se na kouzelný zámecký pobyt. V naší pestré nabídce si určitě vyberte.

1.1.12 Děkujeme Vám za Vaší přizeň v roce 2011 a budeme se těšit, že i v novém roce Vás vypravíme na vydařený zámecký pobyt.

8.12.11 Na nás se můžete spolehnout i když vánoční dárky necháte až na poslední chvíli. Kurýrní službou budeme zasílat dárkové poukazy až do 22.12. (zde je garance doručení do druhého dne tj. max 23.12.) a poukazy emailem Vám zašleme ještě 24.12. do 16.00 (do této doby můžete tedy v klidu objednávat). Jinak zatím neni problém objednávat na dobírku - zásilky odesíláme ihned po objednání (na dobírku doporučujeme objednávat do cca 19.12. následně již je jistější expres do druhého dne). Takže žádný stres vánoce na poslední chvíli v klidu zvládneme jako každý rok!

2.12.11 Vánoce se nám blíží mílovými kroky. Pokud nechcete nechávat koupi poukazu na zámecký pobyt na poslední chvíli, tak stačí když uvedete do objednávkového formuláře heslo "Vánoční dárek" a platnost certifikátu Vám bude počítána až od 1.1.2012.

3.11.11 Vypravte se za pořádnou relaxací pod Náchodský zámek a prožijte vydařené tři dny díky pobytovému balíčku Kouzelný víkend pro dva

1.10.11 Výběrový pětidenní pobyt ve stylovém lázeňském hotelu, který se nachází v zrekonstruované historické budově v oblíbených Luhačovicích Vám poskytne skutečně jedinečnou možnost relaxace. Bližší informace naleznete přímo u pobytu Lázně Luhačovice DeLuxe.

27.8.11 Komfortní ubytování v historickém centru Tábora doplněné o relaxaci a lahodnou degustační večeři je pro Vás připraveno v nové verzi oblíbeného pobytu Luxusní víkend pro dva

30.6.11 5* luxus v Hluboké nad Vltavou Vás čeká pokud si v nabídce vyberete nový pobytový balíček s ubytováním v nedávno otevřeném 5* wellness hotelu. Bližší informace jsou přímo u pobytu 5* noc pro zamilované na Hluboké.

19.5.11 Jeden z nejoblíbenějších pobytových balíčků je nyní na celý rok za novou zvýhodněnou cenu. Vypravte se na luxusní Wellnes víkend na zámku.

3.3.11 Užijte si kouzlo Českého ráje s ubytování přímo na zámku. Bližší informace naleznete přímo u Romantického víkendu na středověkém zámku.

17.1.11 Dopřejte si opravdu pořádnou relaxaci v pestré nabídce webu Wellness víkend si zaručeně vyberete.

9.1.11 I roce 2011 máme pro Vá spřipravenu pestrou nabídku pobytů na zámcích. Samozřejmě pokud byste dali před romantikou zámku raději přednost pořádné relaxaci tak Vám můžeme doporučit náš partnerký web Relaxační víkend.

9.12.10 Na nás se můžete spolehnout i když vánoční dárky necháte až na poslední chvíli. Kurýrní službou budeme zasílát dárkové poukazy do 22.12. (zde je garance doručení do druhého dne tj max 23.12.) a poukazy emailem Vám zašleme ještě 24.12. do 16.00 (do této doby můžete tedy v klidu objednávat). Takže žádný stres vánoce v klidu zvládneme jako každý rok!!!

2.12.10 Vánoce tu máme už za 22 dní. Pokud nechcete nechávat koupi poukazu k pobytu na poslední chvíli, rádi Vám budeme platnost certifikátu koupeného k vánocům již nyní počítat až od 1.1.2011. (stačí když uvedete heslo Vánoční dárek do Zprávy pro příjemce) Využijte tedy nákupu v klidu a vyhněte se zbytečnému předvánočnímu stresu.

10.10.10 Český Krumlov je místo, které byste určitě měli navštívit. Pokud chcete spojit poznávání s relaxací, tak Vás jistě osloví nový pobytový balíček Královský víkend v Českém Krumlově.

14.9.10 Je libo pořádný golfový zážitek? Český Krumlov a jeho golfové hřiště se na Vás těší v pobytovám balíčku Víkendový pobyt s golfem v Českém Krumlově.

24.8.10 Hluboká nad Vltavou byla zvolena nejromantičtějším místem v ČR a tak nový balíček Víkend pro zamilované v Hluboké Vám jistě nabídne neopakovatelné chvíle v tomto kouzelném městě.

9.7.10 Pokud sháníte pobytyový balíček se zaměřením na wellness a relaxaci tak Vám ideálně poslouží specializovaný server Wellness víkend

8.6.10 Pestrý výběr romantických víkendů pro páry, wellness víkendů a pobytů na horách a v lázních najdete na populárním serveru Romantické víkendy, který již několik let nabízí jednu z nejširších nabídek víkendových pobytů na našem trhu.

1.6.10 Nový server s nabídkou ubytování ve wellness hotelech Vám pomůže s výběrem výletu či dovolené. Vyzkoušejte web Wellness hotely.

9.5.10 Masáže zdarma k populárnímu balíčku v Českém Krumlově. To je akce, kterou byste se neměli nechat ujít! Více se dozvíte přímo na stránce balíčku Pohádkový víkend v Českém Krumlově.

5.5.10 Nový luxusní pobytový balíček s ubytováním v zámeckém hotelu v Hluboké nad Vlatvou si Vás zaručeně získá. Vyzkoušejte tedy pobyt Noc (nejen) pro novomažele na Hluboké.

21.3.10 Nový pobytový balíček s ubytováním nedaleko poděbradského zámku a s mnoha relaxačními procedurami jistě stojí za vyzkoušení. Pobyt Poděbrady- Relaxační víkend Vám jistě připraví maximálně vydařené tři dny.

23.1.10 Čas Valentýna se již rychle blíží a tak proč ho letos neprožít stylově na některém zámeckém pobytu. Aktualizovaný výběr pro rok 2010 Vám určitě bude mít co nabídnout.

27.12.09 Děkujeme Vám za Vaší přízeň během roku 2009 a budeme se těšit, že se s námi vypravíte na zámecký pobyt i v roce příštím. Již nyní pro Vás chystáme nové pobytové balíčky.

3.12.09 Široký výběr pobytových balíčku z nabídky webu Zameckepobyty.cz je možné využít i jako vhodný vánoční dárek. Balíček dodáváme v dárkovém balení takže je vše připraveno rovnou pod stromeček.

29.11.09 Vánoce jsou už zase za dveřmi a tak naše nabídka je připravena Vám pomoci při výběru vhodného dárku pro své nejbližší. V případě dotazů na jednotlivé balíčky či jakýchkoliv přání jsme Vám plně k dispozici.

4.11.09 Vypravte se za poznáním a relaxací v novém pobytovém balíčku Romantické jižní Čechy.

25.10.09 Výběrové ubytování na zámku doplněné o naopakovatelný gurmánský zážitek Vás čeká v balíčku Gurmánský víkend na zámku.

3.9.09 Luxusní ubytování, lahodná strava, relaxace a to vše v prostředí kouzelného zámku je pro Vás připraveno v novém pobytovém balíčku Zámecký pobyt pro dva.

10.7.09 Víkend pro dva na Hluboké skloubil komfortní ubytování, masáže a relaxci společně s romantickou projíždkou kočárem po historickém městě. Nový pobytový balíček nabízí vše dle Vašich představ.

12.6.09 Romantický víkend plný lahodného vína v hotelu s bohatou historii na pohostinné jižní Moravě je pro Vás nově připraven mezi balíčky V podzámčí

14.5.09 Akční nabídka - vypravte se na na Romantickou noc do Českého Krumlova se slevou 500 Kč.

21.4.09 Kouzelná místa jižní Moravy nejlépe poznáte pokud si zvolíte nový pobytový balíček Putování za krásami jižní Moravy.

2.4.09 Akční nabídka - pokud si v měsícu dubnu vyberete pobytový balíček Romantický víkend pro dva, tak Vám jako bonus přidáme neomezený vstup do hotelového Wellness centra během celého pobytu.

8.3.09 Vypravte se s námi do malebného Českého Krumlova v nově přidaném romantickém víkendu s názvem Pohádkový víkend v Českém Krumlově.

12.2.09 Neopakovatelný víkendový zážitek na Váš čeká v novém pobytovém balíčku Víkend na zámku Snů. Že se jedná o skutečně jedinečný pobyt se nejlépe můžete přesvědčit sami.

19.1.09 Překvapte svého partnera/partnerku skutečně jedinečným dárkem k Valentýnu a prožijte společně  neopakovatelný víkendový pobyt na zámku.

14.1.09 Prožijte víkend na luxusním zámku Chateau Mcely ve stylu šlechtické rodiny Thurn-Taxisů v novém pobytovém balíčku Romantický víkend na zámku Chateau Mcely

5.1.09 Nový rok začínáme rozšířením nabídky o pobyt s názvem Víkend pro dva na zámku ve skalách, který slibuje vskutku neopakovatelný zážitek.

1.1.09 I v novém roce pro Vás chystáme další pobyty na těch nejkouzelněšjích místech naší země. Věříme, že bude skutečněho z čeho vybírat!

24.12.08 Vážení klienti děkujeme Vám za zvolení našich služeb a přejeme Vám poklidné svátky vánoční a úspěšný rok 2009 - tým společnosti Zameckepobyty.cz.

14.12.08 Nový pobytový balíček Romantický víkend na zámku Deluxe je jedinečnou příležitostí, jak strávit víkend na zámečku a přitom si vychutnat krásy Prahy.

22.11.08 Vánoční akce pro firemní klienty - při nákupu 10 poukazů  Bronzový nebo Stříbrný Zámecký pobyt obdržíte jeden poukaz zcela zdarma. A ideální dárek pro vybrané zaměstnance či obchodní partnery je na světě!

10.11.08 Pojeďte si užít romantiké chvíle do Hluboké nad Vltavou. Nový pobytový balíček Romantická noc zaručeně potěší každý zamilovaný pár.

6.11.08 Nově přidaný pobyt Víkend na barokním zámku s projiždkou na koních po zámecké oboře Vám připraví skutečně pohádkové dny.

30.10.08 Vánoce se blíží mílovými kroky a za chvíli již začne tradiční nákupní horečka. Naše dárkové poukazy lze v klidu objednat již nyní a pokud se bude jednat o vánoční dárek, tak půlroční platnost poukazu bude počítána až od 24. prosince!