22. Gurmánská noc pro dva v historickém Táboře

Pobyt Gurmánská noc pro dva v Táboře splňuje vše pro maximálně vydařené dva dny pro každého milovníka dobrého jídla. Mimo lahodného večerního menu doplněného o návštěvu kuchyně nabízí i komfortní ubytování a relaxační program.

Zde je kompletní program pobytu Gurmánská noc pro dva v Táboře: vypravíme vás do 4* boutique hotelu Nautilus, který se nachází přímo v historickém centru Tábora a kde pro vás budou připraveny designové hotelové pokoje.

Zlatým hřebem pobytu jistě bude gurmánský zážitek v podobě večerního menu pro pár při svíčkách v hotelovém restaurantu Goldie. Restaurace dlouhodobě patří k tomu nejlepšímu, co může skutečný gurmán v jižních Čechách vyzkoušet. Jako originální bonus je součástí večeře i návštěva kuchyně a nahlédnutí pod pokličku kuchařským mistrům.

Mimo lahodných pokrmů nebudete ochuzení ani o relaxaci. Součástí pobytu je společná relaxační bylinná lázeň v hotelovém wellness centru. (Jedná se o pobyt na 2 dny a 1 noc v případě zájmu o prodloužení o druhou noc je cena pobytu navýšena o 3 900 Kč.)

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 900 Kč, 2) Balíček masáží - relaxační masáž pro pána a aromatická masáž pro dámu - 2 400 Kč, 3) Privátní pronájem wellness centra pro pár - pronájem sauny a whirpoolu na dvě hodiny včetně sektu a občerstvení pro pár - 3 000 Kč, 4) Privátní pronájem vířivky pro pár - 1 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Součástí pobytu jsou hotelové pokoje, které vás překvapí svou prostorností a komfortem. Starožitný nábytek, ručně foukané osvětlení, pestrobarevné mozaiky nebo postele s hedvábnými polštářky jen doplňují neopakovatelnou atmosféru. Do standardní výbavy patří koupelna s vanou či sprchou, WC, TV, telefon s přímou volbou, minibar, trezor, fén a připojení k internetu.

Stravování
Gurmánská noc samozřejmě zacílí hlavně na vaše chuťové buňky. Můžete se těšit na večerní menu pro pár při svíčkách připravené hotelovým šéfkuchařem, který patří mezi ty nejlepší ve svém oboru. Zároveň jako zážitkové zpestření jsme k pobytu připravili možnost "nahlédnutí kuchařským mistrům přímo pod pokličku" v podobě návštěvy kuchyně v hotelové restauraci. Druhý den pobytu nebude chybět snídaně budto formou buffe nebo s donáškou až do postele (dle vaší volby).

Lokalita pobytu
Tábor - boutique hotel Nautilus se nachází přímo na náměstí v historickém centru Tábora

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v historickém centru středověkého města Tábor, poloha hotelu je naprosto ideální pro procházky úzkými uličkami starého města. Tábor poskytuje mnoho možností pro milovníky kultury, je zde divadlo, kino i několik galerií. Rozhodně byste neměli opomenout návštěvu místních katakomb vedoucích pod náměstím, barokního klenotu kláštera Klokoty či Botanické zahrady.

Ostatní
Pobyt je možné uskutečnit jako o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) nebo na delší dobu než 2 dny (prodloužení o noc včetně snídaně pro pár činí 3 900 Kč).

cena: 6999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

Informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně[?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]


Před odesláním formuláře prosím zaškrtněte, jinak formulář nebude možné odeslat!